Jdi na obsah Jdi na menu
 


2008

26.ledna jsme vyrazili omrknout Kounovské řady a zříceniny hradů Džbán a Pravda. A představte si, že klacky zajímaly Barču víc, než kameny.

17.února jsme se vypravili do Mariánek, kde jsme viděli Pirátův pramen, rozhlednu Hameliku a Zpívající fontánu.

Obrazek24.května jsme si vyšlápli na kopec u Sušice, kde je rozhledna Svatobor. Paní v pokladně byla moc hodná a nahoru nás pustila i s Barčou. 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

10.-13.července jsme se rekreovali na Jižní Moravě v Dolních Věstonicíh. Obešli jsme si celou Pálavu. Ubytování v chatce u Novomlýnské nádrže bylo bezvadné. Obzvlášť proto, že naším sousedem byl labrouš Sam.

 

14.-16.července jsme popojeli do Jeseníků a prozkoumaly pár míst tam. Nejvíc se nám asi líbila 20 ti km procházka kolem Bílé Opavy, kdy jsme došli až na Praděd. To prostě nemělo chybu!

 

Obrazek 

19.-20.července  Oba dva dny jsme trávili na Šumavě na Antýglu a udělali si výlet do Sušice, na hrad Kašperk a Pustý hrádek. V noci jsme testovali nový stan, který jsme koupili. Ten obstál v obrovském nočním lijavci na výbornou.

26.-27.července jsme opět vyrazili na Šumavu pod stan. Tentokrát jsme zakotvili v Aníně a podnikali výlety do Srní nebo k Hauswaldské kapli.

25.října jsme se prošli kolem Třemšína po kopcích Holý vrch a Hengst.

26.října jsem prozkoumávali okolí hradu Gutštejn.